Radiooperator

Informacje na temat szkolenia

SZKOLENIE: Świadectwa morskie i żeglugi śródlądowej

SRC – operator łączności bliskiego zasięgu
IWC – operator radiotelefonista w służbie radiokominikacyjnej śródlądowej
VHF – operator radiotelefonista VHF

Czas trwania szkolenia: 5-6 godz.


Małe grupy do 6 osób.

 

Cena: 450zł

 

Cena szkolenia nie zawiera opłaty za egzamin i wydanie świadectwa operatora łączności.
Egzamin 100 zł/os., wydanie świadectwa 25 zł/os.  płatne na konto Urzędu Komunikacji Elektronicznej

MATROOS.edu.pl to wiedza, doświadczenie i profesjonalizm, którego doświadczysz na każdym etapie swojego szkolenia.
a do tego platforma edukacyjna która nie ma sobie równych.

SRC – świadectwo operatora łączności bliskiego zasięgu – uprawniające do obsługi urządzeń radiowych wykorzystujących częstotliwości i techniki stosowane w GMDSS na statkach morskich niepodlegających przepisom Konwencji SOLAS, na obszarze morza A1;

IWC – świadectwo operatora radiotelefonisty w służbie radiokomunikacyjnej śródlądowej – uprawniające do obsługi urządzeń radiotelefonicznych oraz do DSC w służbie radiokomunikacyjnej śródlądowej pracujących w tzw. zakresach morskich: VHF (156 – 174 MHz) i UHF (457,525 – 467,575 MHz);

VHF – świadectwo operatora radiotelefonisty VHF – uprawniające do obsługi urządzeń radiotelefonicznych pracujących w tzw. zakresie morskim VHF (156-174 MHz). Nadaje uprawnienia, które zawierają się w uprawnieniach nadawanych przez wszystkie pozostałe rodzaje świadectw.

NASI KURSANCI MAJĄ PO PROSTU LEPIEJ….

1655231936980-scaled

Szkolenie stacjonarne

Oprócz nowoczesnych rozwiązań wspomagających proces nauki prowadzimy stacjonarne wykłady na sali szkoleniowej w Porcie Czerniakowskim w Warszawie.

W trakcie zajęć nasi instruktorzy omówią obowiązujący program szkolenia. Na sali do dyspozycji kursantów jest realny sprzęt stosowany w łączności na wodach śródlądowych i morskich

pozycja-1

Platforma e-learning

E-learning to atrakcyjna forma przekazania wiedzy w przystępny sposób łącząc w sobie połączenie tekstu, grafik, zdjęć i filmów. E-learning pozwala zaoszczędzić Twój czas a dostęp do treści szkolenia możesz realizować z każdego miejsca, o każdej porze dnia i nocy.

274585832_2975841679373181_5082927629095928755_n

Egzaminy próbne

Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy egzaminy próbne w wersji elektronicznej. Dzięki temu rozwiązaniu szybciej opanujesz wymagany materiał.

Na egzamin musisz zapisać się sam za pomocą strony https://egzaminy.uke.gov.pl/ więcej informacji znajdziesz tu. Jest to wymóg Urzędu Komunikacji Elektronicznej.

 

Najlepiej wyposażona sala szkoleniowa w Polsce… zresztą zobacz

Strona zabezpieczona przed kopiowaniem