Kurpiowska 4 ,07-410, Ostrołęka, Polska
biuro@matroos.edu.pl

KOPIA- PRZYGOTOWANIE DO SZKOLENIA I EGZAMINU

Ośrodek Bezpieczeństwa Wodnego MATROOS

Ministerstwo Sportu wydało pozytywne rekomendacje do wznowienia szkoleń i egzaminów motorowodnych.

Szkolenie teoretyczne (tradycyjne wykłady)  ze względów bezpieczeństwa nie mogą odbyć się na salach wykładowych.

Dostosowując się do nowej rzeczywistości staramy się sprostać  Państwa potrzebom.

PLANUJEMY WZNOWIĆ TRADYCYJNE WYKŁADY OD POŁOWY CZERWCA.

Aby szkolenie i egzamin mógł się odbyć, każdy z uczestników zobowiązany jest zapoznać się i zaakceptować pisemnie postanowienie wytycznych i zaleceń przesłanych przez Ministerstwo Sportu. Wytyczne takie otrzymały wszystkie ośrodki szkoleniowe w całej Polsce.

OŚWIADCZENIE DO PODPISANIA OTRZYMASZ PRZED EGZAMINEM

Aby egzamin teoretyczny był formalnością przygotowaliśmy zbiór przykładowych pytań, które pomogą opanować materiał. NAUCZ SIĘ ICH!

ROZWIĄZUJ EGZAMINY PRÓBNE
to 75 losowo wybranych pytań, na każdy test przypada 90 minut. Ucz się i kontroluj swoje postępy.

Platforma e-learning jest w trakcie budowy, ale już dziś można znaleźć na niej sporo treści dydaktycznych.
Wystarczy założyć na niej konto, które aktywujemy po zaksięgowaniu wpłaty za szkolenie na koncie.
Platforma e-learning dostępna jest na komputerze, tablecie i komórce.

Program multimedialny jest dodatkiem do książki “Sternik motorowodny – podręcznik dla motorowodniaków” naszego kolegi Piotra Lewandowskiego.
Jeżeli lubisz wydania książkowe to polecamy tą pozycję.
POBIERZ PROGRAM BEZPŁATNIE

Film jest dodatkiem do książki “Sternik motorowodny – podręcznik dla motorowodniaków” naszego kolegi Piotra Lewandowskiego. Dzięki uprzejmości wystawiony jest na serwisie YOUTUBE.

Ośrodek Bezpieczeństwa Wodnego MATROOS Sebastian Dawid

07-410 Ostrołęka  | ul. Kurpiowska 4
NIP: 758-209-27-41  | REGON: 145832811

ALIOR BANK 51 2490 0005 0000 4500 3378 2620

tytułem: SZKOLENIE SM i EGZAMIN IMIĘ_NAZWISKO TELEFON

Cena szkolenia: 450zł/os.;
Egzamin 250 zł/os.,

(dla uczniów i studentów do 26 roku życia – 125 zł/os.;)

Przy egzaminie należy okazać ważną legitymację szkolną/studencka.

Terminy indywidualnych zajęć praktycznych:

Wyślij rezerwację

Terminy egzaminów:

06.06.2020 r. (sobota) o godzinie 17.00 w Porcie Czerniakowskim ul. Solec 8

13.06.2020 r. (sobota) o godzinie 17.00 w Porcie Czerniakowskim ul. Solec 8

TU ODBYWAJĄ SIĘ SZKOLENIA PRAKTYCZNE

Warszawa ul. Solec 8 pinezka https://goo.gl/maps/wDQWNLY4RmL2

There is no Calendar selected or the Calendar was deleted.