5.00
(1 opinia)

ŻEGLARZ JACHTOWY

Kategoria: matroos.edu.pl
Lista życzeń Udostępnij
Share Course
Page Link
Share On Social Media

O kursie

Dbając o wysoki poziom wyszkolenia żeglarzy jachtowych wprowadziliśmy możliwość odbycia zajęć teoretycznych w formie e-learningu. Treści programowe przeznaczone są zarówno dla osób rozpoczynających swoją żeglarską przygodę jak i tych którzy uprawiają ten piękny sport i rekreację na wodzie. E-learning to atrakcyjna forma przekazania wiedzy w przystępny sposób łącząc w sobie połączenie tekstu, grafik, zdjęć i filmów. E-learning pozwala zaoszczędzić Twój czas a dostęp do treści szkolenia możesz realizować z każdego miejsca, o każdej porze dnia i nocy.
W trakcie szkolenia poruszymy zagadnienia związane z przepisami, budową łodzi żaglowych oraz napędów. Zagłębimy tajniki locji, podstaw nawigacji a także meteorologi. Pokażemy jak poruszać się na wodzie by wodna przygoda była bezpieczna dla Ciebie i twojej załogi.

Egzamin po tym szkoleniu to pestka! Dodatkowo korzystaj z naszych próbnych egzaminów

Przeżyj niezapomnianą przygodę i zdobądź patent żeglarski.

 

Dowiedz się więcej

Czego się nauczysz?

  • Poznasz zasady ruchu statków oraz ich budowę
  • Poznasz przepisy obowiązujące na wodzie
  • Przede wszystkim damy Ci kilka praktycznych porad i przykładów z życia wziętych by bezpiecznie uprawiać żeglarstwo

Zawartość kursu

Wprowadzenie
W tej części kursu poznasz swojego prowadzącego oraz poznasz więcej szczegółów na temat przebiegu kursu i systemu oceniania.

  • Wstęp
  • Instrukcja do platformy e-learning

O jachtach żaglowych

Teoria żeglowania

Silniki i układy napędowe jachtów

Locja śródlądowa

Locja morska

Przepisy śródlądowe

Przepisy morskie

Bezpieczeństwo i ratownictwo

Meteorologia

Student Ratings & Reviews

5.0
Łącznie 1 Opinia
5
Ocen
4
Ocen
3
Ocen
2
Ocen
1
Ocen
Bardzo przydatny kurs, który pomógł mi w przystąpieniu do egzaminu oraz sprawił że wszystkie moje wątpliwości zostały rozwiane. Serdecznie polecam każdemu skorzystać z tego kursu. Wszystkie ważne wiadomości są podzielone w taki sposób, by się nie zanudzić, a piękna szata graficzna sprawia, że nauka nie staje się przymusem tylko przyjemnością. Jakbym miała przystępować do egzaminu na żeglarza jachtowego jeszcze raz to napewno skorzystałaby z tych materiałów z wielką chęcią. Daje 5 gwiazdek :)

Strona zabezpieczona przed kopiowaniem