loader image
0(0)

LICENCJA NA HOLOWANIE – SailMasterZegrze

  • Kategorie SailMasterZegrze
  • Czas trwania 3h
  • Suma zarejestrowanych 2
  • Ostatnia aktualizacja 30 maja 2022

O kursie

Dbając o wysoki poziom wyszkolenia wprowadziliśmy możliwość odbycia zajęć teoretycznych na licencję holowania narciarza i innych obiektów pływających w formie e-learningu. Treści programowe przeznaczone są zarówno dla osób rozpoczynających swoją motorowodną przygodę jak i tych którzy uprawiają ten piękny sport i rekreację na wodzie. E-learning to atrakcyjna forma przekazania wiedzy w przystępny sposób łącząc w sobie połączenie tekstu, grafik, zdjęć i filmów. E-learning pozwala zaoszczędzić Twój czas a dostęp do treści szkolenia możesz realizować z każdego miejsca, o każdej porze dnia i nocy. W trakcie szkolenia poruszymy zagadnienia związane z przepisami, budową łodzi motorowych oraz napędów. Zagłębimy tajniki locji, podstaw nawigacji a także meteorologi. Pokażemy jak poruszać się na wodzie by wodna przygoda była bezpieczna dla Ciebie i twojej załogi. Egzamin po tym szkoleniu to pestka! Dodatkowo korzystaj z naszych próbnych egzaminów na licencję. Przeżyj niezapomnianą przygodę i zdobądź licencję motorowodną. Dzięki której będziesz mógł holować narciarzy, kółka, banany itp.

Opis

Szkolenie na licencje holowania narciarza i innych obiektów pływajacych jeszcze nigdy nie było tak przyjemne i łatwe jak w przy pomocy matroos.edu.pl. Jeżeli szukasz szybkiego szkolenia, które w pełni przygotuje Cię do egzaminu na licencję to idealnie trafiłeś. E-learning to atrakcyjna forma przekazania wiedzy w przystępny sposób łącząc w sobie połączenie tekstu, grafik, zdjęć i filmów. Komórka, tablet czy komputer? Dostęp do treści szkolenia możesz realizować z każdego miejsca i o każdej porze.

Czego się nauczę?

  • Poznasz przepisy obowiązujące na wodzie
  • Poznasz przepisy obowiązujące w trakcie holowania
  • Przede wszystkim damy Ci kilka praktycznych porad i przykładów z życia wziętych by bezpiecznie uprawiać motorowodniactwo

Tematy tego kursu

9 Lekcji 3h

Wprowadzenie?

W tej części kursu poznasz swojego prowadzącego oraz poznasz więcej szczegółów na temat przebiegu kursu i systemu oceniania.
Czego nauczysz się podczas tego kursu?
Licencja na holowanie narciarza wodnego lub innych obiektów pływających
Instrukcja do platformy e-learning
Egzamin LHN

Sprzęt wykorzystywany do holowania

Bezpieczeństwo i ratownictwo

97,00 

Materiał zawiera

  • Wymaganą wiedzę teoretyczną by przystąpić do egzaminu na licencję motorowodną.

Data wygaśnięcia dostępu do kursu: 90 Dni

Wymagania

  • W celu przystąpienia do egzaminu należy mieć ukończone minimum 18 lat.

Docelowi odbiorcy

  • Materiał szkoleniowy przeznaczony jest dla osób pragnących zgłębić tajniki holowania.
Strona zabezpieczona przed kopiowaniem